Написати нам
Написати нам

Your message has been sent sucessfully

Гарантійне обслуговування

Гарантія на всі товари становить 1,5 року. Це означає, що якщо протягом року після придбання виробу покупцем буде виявлений заводський брак, ми обміняємо товар неналежної якості, а в разі неможливості обміну (якщо потрібної продукції немає в наявності) повернемо сплачені за нього гроші.

Гарантія на монтаж дверей становить 1,5 року і діє за умови дотримання правил експлуатації і наявності документів, що підтверджують надання послуги.

Дана гарантія не поширюється на товар, конструкція якого була змінена покупцем в ході експлуатації.

Що робити якщо виявили бракований товар

При виявленні заводського або внаслідок монтажу, дефекту, Вам потрібно заповнити форму заявки на гарантійне обслуговування. Заповнюючи форму, докладно опишіть дефект, а також прикладіть чіткі фотографії та будь-який документ який підтверджує покупку. Всі заявки розглядаються до 10 (десяти) календарних днів.

Після розгляду рекламації про виявлення заводського браку може бути прийнято рішення про обмін товару неналежної якості, його повернення або про зменшення купівельної вартості товару. З вами зв'яжеться наш фахівець для уточнення деталей.

Обмін і повернення товару належної якості

Якщо куплений в нашому магазині товар вам не підійшов, ви можете протягом 14-ти днів повернути його або обміняти на аналогічний.

Обов'язкові умови:

  • товар не був у вжитку;
  • наявність непошкодженої фабричної упаковки;
  • повністю збережений товарний вигляд і споживчі властивості;
  • Доставка продукції підлягає обміну або поверненню і здійснюється покупцем за свій рахунок. Щоб почати процедуру обміну або повернення, зв'яжіться з менеджером магазину.
  • Обмін / повернення товару здійснюється з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 17.00.
  • Обов'язково повинна дотримуватися повна комплектація, передбачена для конкретного товару, включаючи заводську упаковку. Якщо упаковка відсутня, то покупець повинен компенсувати її вартість.
  • Щоб оформити повернення, покупець повинен мати при собі документи, що підтверджують придбання товару і паспорт.
  • За додатковою інформацією необхідно звертатися до менеджерів магазину.

Підписуйтесь, щоб дізнаватись першим про акції та знижки ...

Please publish modules in offcanvas position.

міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері